Прем'єра! Новий альбом "Під зірками"!
Ага! (з наголосом на другому складі)

Те, про що ми так мріяли і те, до чого йшли цілий рік нарешті сталося!

Наш перший альбом побачив світ і вирушив у простір до свого слухача аж дванадцятьма піснями.
А це значить, що відтепер нас можна почути не тільки на концертах і зустрічах, а й у плеєрах, машинах, відкритих вікнах і просто “Під зірками”.

Ви ще не ввімкнули і досі не репостнули цей запис, щоб інші теж могли приєднатися до приємного слухання гарних пісень? Ай-яй! Зробіть це негайно! ;) А потім читайте далі.

Бо далі ми не можемо не подякувати людям, завдяки яким наш альбом став реальністю.

По-перше - це Штанько Євген і його студія ShtnayaStudio. Це він виправляв всі наші помилки, крутив ручки та просив нас переписати ту чи іншу партію, бо його бач не влаштовує якість! Який привередливий! :) Це, звичайно, жарт. Жека - дякуємо саме за прискіпливість та професійність, з яких потім виходить продукт! Звиняй за наші косяки, куди ж без нихІ Але ми все одно і далі будемо тебе мучити, бо нам сподобалось і ми сподіваємось - тобі теж, готуйся! ;)

По-друге - Кутовій Наталлі і її студії FeedMusicians. ;) Ці постійні репетиції, записи, а цих граликів ще й годувати потрібно, бо хто ж на голодний шлунок буде творити? ;) То ж дякуємо за терпіння і технічну оперативну підтримку, чи то підкормку. ;)

По-третє - Макєєвій Ані, художниці, що винайшла, створила і натхненно намалювала цю зіркову і глибоку обкладинку, надихнувшись слуханням наших пісень.

І, нарешті, дякуємо всім вам, хто зараз читає (чи завдяки вашому репосту - прочитає) цей текст про новий альбом гурту “Листи N”, і, ще читаючи, вже слухає перші композиції “Під зірками”, а потім ще послухає і, може, (хоча чому може? ми впевнені, що вам сподобається!) додасть у свій постійний плейлист.

А далі буде!

Щасти всім!

"Здіймається сонце за небокраєм..." - / Паперу шептало перо / А що буде далі - ніхто не знає / Але це буде добро!

ОФИЦИАЛЬНЫЙ САЙТ ГРУППЫ “ЛИСТИ N” © 2012 - 2023 | ВСЕ ПРАВА ЗАЩИЩЕНЫ