З Різдвом!
Різдвяний вечір!

Ми не відкриємо Америку і не зробимо помилки, якщо скажемо, що у кожного цей вечір асоціюється з певною візуальною композицією. ;)

Хатинка, вкрита пухнастим снігом, у віконцях якої горить світло, а з димаря повільно йде теплий димок, біла стежка до порогу зі слідами лісових істот, наряджена та яскрава ялинка узбіч, сніговичок під вечірніми зорями, місяць та сніжинки, сніжинки, сніжинки…

І все це на перший погляд таке морозне, але таке тепле за настроєм!

Тож ми трохи подумали та вирішили: а чому б нам не намалювати таку приємну різдвяну картину під нашу новорічну колискову пісню. Тим більш що пісня - дійсно казкова! Сказано - зроблено!

І, уявляєте, художниця, коли ми дали послухати їй пісню, і почали розказувати про ідею різдвяного кліпу, навіть не дала нам змоги розказати всі наші думки, зразу ж відповівши: ага, то тут все зрозуміло і ясно, малюнок в мене прямо перед очами! От так чарівництво! - подумали ми у відповідь, вечірня казка у всіх однакова по духу!

Тому Віка, яка знялась у головній ролі кліпу, намалювала саме те і саме так, як ми собі уявляли новорічну казку. І, якщо ви додивитеся кліп до кінця, то теж побачите, що… хоча ні, дивіться самі! ;)

То ж мерщій дивитися і отримувати задоволення від прекрасної роботи художниці!

А ми ще раз побажаємо всім приємних казкових різдвяних вечорів і щоб кожному з вас вдалося намалювати свою, добру і святкову картину!

Щасти!Ваші “Листи N”

ОФИЦИАЛЬНЫЙ САЙТ ГРУППЫ “ЛИСТИ N” © 2012 - 2023 | ВСЕ ПРАВА ЗАЩИЩЕНЫ